PROWADZIMY SPRZEDAŻ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU ORAZ ZA GRANICĄ
ZAPEWNIAMY KONKURENCYJNE CENY
CECHUJE NAS PROFESJONALIZM
ZAUFAŁO NAM SETKI KLIENTÓW
ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Witamy na stronie

Zakładu Wylęgu Drobiu w Brzeziu

DOŚWIADCZENIE

kilkadziesiąt lat w branży

Zakład Wylęgu Drobiu w Brzeziu istnieje od roku 1991 jako firma rodzinna. Nasza wylęgarnia drobiu specjalizuje się w produkcji piskląt ogólnoużytkowych bazując na własnych stadach reprodukcyjnych.
Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie wylęgu drobiu oraz trzydziestoletnie w zakresie chowu kur reprodukcyjnych pozwala na solidne zaspokojenie potrzeb naszych klientów.
Skontaktuj się z nami

BOGATA OFERTA

zaspokajamy potrzeby naszych klientów

Oferujemy nie tylko pisklęta ogólnoużytkowe. Prowadzimy również wylęg piskląt brojlerowskich. Wylęg piskląt kurzych ogólnoużytkowych i brojlerowskich jest prowadzony w oparciu o jaja wylęgowe pochodzące od uznanych stad rodzicielskich objętych jednolitym programem profilaktycznym oraz stałą kontrolą zootechniczno-weterynaryjną. Leżenie piskląt odbywa się w sezonie styczeń-lipiec.

Nasza wylęgarnia drobiu oferuje następujące rasy piskląt:

  • Rosa 1 o upierzeniu czerwonym kurki i białym koguty Rosa 2 o upierzeniu czerwonym Rosa 5 kurka o upierzeniu czarnym ze złotą lub białą szyjka, kogut o upierzeniu jarzębatym Messa 45 kurka o upierzeniu jasno-czerwonym Zielononóżka kuropatwiana kura o upierzeniu szarym, kogut efektownie upierzony Mix różne kolory Czeska rasa piskląt Dominant Red Barred D 159 o upierzeniu pomarańczo- jarzębatym
Przejdź do pełnej oferty