Blog

Oferta

Nasz zakład wylęgu drobiu proponuje Klientom kurczęta ogólnoużytkowe do chowu przydomowego, drobnotowarowego jak i ekologicznego. Wszystkie proponowane kury charakteryzują się wysokim przystosowaniem do szczególnych warunków chowu i żywienia, dzięki pracom hodowlanym prowadzonym na oryginalnych czystych rodach przez renomowane fermy zarodowe polskie i zagraniczne. Kury te oprócz dobrej nieśności charakteryzują się dobrym umięśnieniem, zdrowotnością i duża…
Czytaj więcej

WITAMY NA STRONIE
ZAKŁADU WYLĘGU DROBIU W BRZEZIU

Zakład Wylęgu Drobiu w Brzeziu istnieje od roku 1991 jako firma rodzinna. Nasza wylęgarnia drobiu specjalizuje się w produkcji piskląt ogólnoużytkowych bazując na własnych stadach reprodukcyjnych.

Oferujemy nie tylko pisklęta ogólnoużytkowe. Prowadzimy również wylęg piskląt brojlerowskich. Wylęg piskląt kurzych ogólnoużytkowych i brojlerowskich jest prowadzony w oparciu o jaja wylęgowe pochodzące od uznanych stad rodzicielskich objętych jednolitym programem profilaktycznym oraz stałą kontrolą zootechniczno-weterynaryjną.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie wylęgu drobiu oraz trzydziestoletnie w zakresie chowu kur reprodukcyjnych pozwala na solidne zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Leżenie piskląt odbywa się w sezonie styczeń-lipiec.

Nasza wylęgarnia drobiu oferuje następujące rasy piskląt:

 

  • Rosa 1 o upierzeniu czerwonym kurki i białym koguty
  • Rosa 2 o upierzeniu czerwonym
  • Rosa 5 kurka o upierzeniu czarnym ze złotą lub białą szyjka, kogut o upierzeniu jarzębatym
  • Messa 45 kurka o upierzeniu jasno-czerwonym
  • Zielononóżka kuropatwiana kura o upierzeniu szarym, kogut efektownie upierzony
  • Mix różne kolory
  • Czeska rasa piskląt Dominant Red Barred D 159 o upierzeniu pomarańczo- jarzębatym

Przy zakupie powyżej 5000 szt. kurcząt transport gratis. Prowadzimy także sprzedaż hurtową i detaliczną. Oferujemy kurczęta odchowane wyżej wymienionych ras od marca każdego roku.